Jezdit na koni není žádná legrace. A když to ke všemu dělá pes - klobouk dolů! =D

26. května 2007 v 14:33 | (c) Greg! |  Citáty a ftípky o pesánkách


Možná i tak si pejsek Freddie vyložil nabídku poníka Causy, který se pásl ve výběhu farmy ve Flaxley v britském Gloucestershiru. Bez větších problémů teď dokáže vyskočit na záda svého kamaráda a i bez sedla na něm jen tak pro radost jezdit. Pes patřící Jacku Russellovi je prostě senzační. Každý návštěvník farmy je z něj doslova u vytržení. Disciplínu volné jízdy na koni zvládá na výbornou, baví všechny přihlížející a zvláště sebe.


Rozený žokej

"Když náš Freddie Causy prvně uviděl, rozběhl se, hnal se napříč ohradou a skočil jí přímo na záda," líčí první setkání nerozlučné dvojky majitelka farmy Patricia Swinley. Podle ní je pes přirozený žokej a nebýt jen hafanem, dotáhl by to daleko. Na necelý metr vysokém poníkovi doslova létá po pětadvacetiarové farmě a je pro všechny tou největší atrakcí. "Děti je oba doslova milují a chodí se dívat jen na ně," potvrzuje Patricia jejich popularitu. "Je to skutečně neobvyklý a jedinečný pohled."


Show bude pokračovat!

Těžko říct, kde se vzaly Frediho neuvěřitelné schopnosti, které musí jiné zvíře dlouhou dobu trénovat. Je v tom vzájemná přitažlivost pejska a poníka, přirozený talent a nebo něco víc? Každopádně, dokud budou Freddie a Causy předvádět své divadlo, show bude pokračovat. Pro radost diváků a hlavně dětí! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama